ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Apsauginis losjonas tik už 56,60 €

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Apsauginis losjonas (113803)
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Apsauginis losjonas (113803)
113803
50 ml
Turime sandėlyje Jūsų kaina: 56,60 €

Lengvas, daug antioksidantų turintis dieninis losjonas apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir stabdo smulkių raukšlelių bei raukšlių formavimąsi.

Idealiai tinkantis riebiai arba mišriai odai, “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” apsauginis losjonas suteikia efektyvią apsaugą nuodienos negandų ir kenksmingų aplinkos veiksnių, tokių kaip UVA ir UVB spinduliai, laisvieji radikalai bei tarša. Pakankamai lengvas apsauginis losjonas, dėl kurio oda gali kvėpuoti, tačiau kurio pakanka suteikti odai ilgalaikį drėkinamąjį poveikį, yra tobulas priedas bet kokiam odos priežiūros režimui, kuriuo siekiama išsaugoti ir sustiprinti jaunatvišką skaisčią odos išvaizdą.

Privalumai

  • Apsauga nuo smulkių raukšlelių ir raukšlių formavimosi. Plataus spektro preparatas nuo saulės su apsauga nuo ultravioletinių spindulių padeda apsaugoti odą nuo kenksmingo saulės poveikio – svarbiausio faktoriaus, dėl kurio formuojasi smulkios raukšlelės ir raukšlės.   
  • Apsauga nuo žalingų aplinkos veiksnių. Daug antioksidantų turinčių natūralių ekstraktų junginys gerina odos būklę ir apsaugo ją nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio bei taršos.
  • Švelni, gaivi, skaisti oda. Maistinga kremo formulė buvo sukurta, siekiant, kad oda būtų tinkamai drėkinama visą dieną – 80 % moterų pastebėjo, kad po trijų savaičių kremo naudojimo oda tapo skaistesnė (pagrįsta klientų apklausos tyrimais).
  • Lengva formulė. Apsauginis losjonas leidžia odai kvėpuoti, be papildomos pačiu ją apsaugos arba drėkinimo.

Komponentai

Natūralūs ingredientai, tokie kaip afrikietiško baobabo medžio vaisių, juodųjų serbentų, žaliųjų tropinių vyšnių ir kitų augalų ekstraktai, drėkina ir ramina odą bei gerina jos būklę, kartu išlaikydami natūralią jos pusiausvyrą. Siekiant apsaugoti odą nuo žalingų aplinkos veiksnių – natūralių ir dirbtinių, buvo sukurta pažangi formulė SPF 15, kuri suteikia jai ilgalaikę apsaugą ir padeda išvengti odos pažeidimų, tokių kaip smulkios raukšlelės bei raukšlės.

Siūlomas naudojimo būdas

Kiekvieną rytą pirštų galiukais švelniai įtrinkite apsauginiu losjonu veidą ir kaklą, taip suteikdamos odai ilgalaikę apsaugą nuo saulės. 

Siekdamos didžiausios naudos, odos priežiūros procedūrą užbaikite naudodamos “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pakeliamąjį lyginamąjį makiažo pagrindą.

Turime sandėlyje Jūsų kaina: 56,60 €