AMWAY produktai ir priemonės / Amway produktai / ARTISTRY™ dekoratyvinė kosmetika / Akys / ARTISTRY™ Kompaktinė dėžutė akių vokų šešėliams ir skaistalams(118404)   Spausdinimui

ARTISTRY™ Kompaktinė dėžutė akių vokų šešėliams ir skaistalams tik už 15,79 €

ARTISTRY™ Kompaktinė dėžutė akių vokų šešėliams ir skaistalams(118404)
118404
1 vnt.

Šiuo metu turima Kaina: 20,02 €
Jūsų kaina: 15,79 €

Naująjį žvilgantį Kompaktinės dėžutės akių vokų šešėliams ir skaistalams dizainą sukūrė puikiai žinomas dizaineris išskirtinai jums.

ARTISTRY™ Kompaktinė dėžutė akių vokų šešėliams ir skaistalams* tinka arba akių vokų šešėlių, arba skaistalų pakaitalams iš naujosios kolekcijos. Rafinuotas šios dėžutės dizainas su juodu dugnu ir auksiniu dangteliu yra papuoštas stilinga ARTISTRY „A“raide. Pakaitalus lengva pakeisti sistemos „spustelėkite ir išstumkite“ dėka. Pridedamas ir veidrodėlis.

 

*Atkreipiame dėmesį, kad naujoji ARTISTRY™ Kompaktinė dėžutė akių vokų šešėliams ir skaistalams netinka senesniems ARTISTRY™skaitalų pakaitalams ir ARTISTRY™akių vokų šešėlių pakaitalams. Be to, naujieji akių vokų šešėlių ir skaistalų kvadratėliai negali būti laikomi ankstesnėje 4 skyrelių ARTISTRY™kompaktinėje dėžutėje. Naujoji ARTISTRY Kompaktinė dėžutė akių vokų šešėliams ir skaistalams parduodama be akių vokų šešėlių ir skaistalų, juos būtina įsigyti atskirai.

Šiuo metu turima Kaina: 20,02 €
Jūsų kaina: 15,79 €

+370 610 34718