AMWAY produktai ir priemonės / Amway produktai / ARTISTRY™ odos priežiūra / ARTISTRY™ YOUTH XTEND serija / ARTISTRY YOUTH XTEND Apsauginis kremas (50 ml)(113807)   Spausdinimui

ARTISTRY YOUTH XTEND Apsauginis kremas (50 ml) tik už 55,39 €

ARTISTRY YOUTH XTEND Apsauginis kremas (50 ml)(113807)
113807
50 ml

Šiuo metu turima Kaina: 70,25 €
Jūsų kaina: 55,39 €

Drėkinamasis kremas, kuris pagerina normalios ir sausos odos būklę bei suteikia jai švelnumo, tuo pačiu tinkamai apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio bei neleidžia atsirasti senėjimo požymiams.

Specialiai sukurta “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” apsauginio kremo formulė apsaugo normalią ir sausą odą nuo kasdienio streso bei darbo, žalingo aplinkos ir senėjimo poveikio. Apsauginio kremo, skirto naudoti rytais, sudėtyje yra SPF 15 ir unikalus natūralių kondicionierių bei antioksidantų junginys, suteikiantis apsaugą nuo greito gyvenimo tempo sukeliamų stresų ir žalingo aplinkos poveikio visai dienai.

Privalumai

  • Apsauga nuo smulkių raukšlelių ir raukšlių formavimosi. Plataus spektro preparatas nuo saulės su apsauga nuo ultravioletinių spindulių padeda apsaugoti odą nuo kenksmingo saulės poveikio – svarbiausio faktoriaus, dėl kurio formuojasi smulkios raukšlelės ir raukšlės.  
  • Apsauga nuo žalingų aplinkos veiksnių. Daug antioksidantų turinčių natūralių ekstraktų junginys gerina odos būklę ir apsaugo ją nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio bei taršos.
  • Švelni, gaivi, skaisti oda. Maistinga kremo formulė buvo sukurta, siekiant, kad oda būtų tinkamai drėkinama visą dieną – 80 % moterų pastebėjo, kad po trijų savaičių kremo naudojimo oda tapo skaistesnė (pagrįsta klientų apklausos tyrimais).

Komponentai

Natūralūs ingredientai, tokie kaip afrikietiško baobabo medžio vaisių, juodųjų serbentų, žaliųjų tropinių vyšnių ir kitų augalų ekstraktai, drėkina ir ramina odą bei gerina jos būklę, kartu išlaikydami natūralią jos pusiausvyrą. Siekiant apsaugoti odą nuo žalingų aplinkos veiksnių – natūralių ir dirbtinių, buvo sukurta pažangi formulė SPF 15, kuri suteikia jai ilgalaikę apsaugą ir padeda išvengti odos pažeidimų, tokių kaip smulkios raukšlelės bei raukšlės.

Siūlomas naudojimo būdas

Kiekvieną rytą pirštų galiukais švelniai įtrinkite apsauginiu kremu veidą ir kaklą, taip suteikdamos odai ilgalaikę apsaugą nuo saulės. 

Siekdamos didžiausios naudos, odos priežiūros procedūrą užbaikite naudodamos “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pakeliamąjį lyginamąjį makiažo pagrindą.

Šiuo metu turima Kaina: 70,25 €
Jūsų kaina: 55,39 €

+370 610 34718