ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintos valomosios putos (125 ml) tik už 41,03 €

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintos valomosios putos (125 ml)(113801)
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintos valomosios putos (125 ml)(113801)
113801
125 ml
Turime sandėlyje Įprasta kaina: 52,04 €
Jūsų kaina: 41,03 €

Maistingos, maitinančios putos, kurios švelnina, ramina ir stiprina odą, veiksmingai valo odą bei pašalina užsikimšusių porų nešvarumus.

Švelnios, tačiau labai veiksmingos “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pagerintos valomosios putos, puikiai tinka nuvalyti makiažui ir pašalinti užsikimšusių porų nešvarumams, susidariusiems dienos ir nakties metu. Pagerintos valomosios putos, kurios tinka visiems odos tipams, ne tik valo odą, bet ir ramina bei gerina jos būklę. Putoms gausiai ir maloniai putojant,  drėkinantys ingredientai yra suaktyvinami ir tiesiai įsigeria į švarią odą, užtikrindami maksimalią absorbciją bei drėkinimą. Koks rezultatas? Skaistus ir atgaivintas veidas po kiekvieno plovimo.

Privalumai

  • Švelnus, bet veiksmingas valymas. Makiažas ir užsikimšusių porų nešvarumai yra veiksmingai pašalinami, tuo tarpu dėl malonių putų drėkinamųjų savybių oda tampa švelni bei atgaivinta.
  • Švelnesnė oda ir jos būklės gerinimas. Avižų ekstrakto mišinys švelnina ir maitina odą.
  • Apsauga ir maitinimas. Afrikietiško baobabo medžio ekstraktų ir įvairių pažangių odos būklę gerinančių sudedamųjų dalių junginys valymo proceso metu apsaugo, drėkina bei maitina odą.

Komponentai

Egzotiško afrikietiško baobabo medžio, kuris vadinamas “gyvybės medžiu”, esktraktas valymo proceso metudrėkina ir apsaugo odą, o avižų ekstraktasgerina odos būklę, švelnina bei stiprina odą.

Siūlomas naudojimo būdas

Švariu šiltu vandeniu sudrėkinkite odą. Įtrinkite pagerintas valomąsias putas delnais ir paverskite gausiomis putomis, o tuomet sukamaisiais judesiais masažuodamos ištepkite jomis veidą, vengdamos tiesioginio kontakto su akimis. Užbaigusios, kruopščiai šiltu vandeniu nuskalaukite veidą. Naudokite ryte ir vakare.

Turime sandėlyje Įprasta kaina: 52,04 €
Jūsų kaina: 41,03 €