AMWAY produktai ir priemonės / Amway produktai / G&H kūno priežiūra / Vasaros kosmetikos rinkinys(284755)

Vasaros kosmetikos rinkinys tik už 78,55 €

Vasaros kosmetikos rinkinys(284755)
284755
Rinkinys

Išimta iš prekybos Kaina: 99,63 €
Jūsų kaina: 78,55 €

Perkant vasaros kosmetikos rinkinį, jūs gausite „Amway“ paplūdimio krepšį ir kelioninį „G&H“ kosmetinį krepšelį dovanų.*

*Akcija galioja užsakymams nuo 2018 m. liepos 10 iki rugpjūčio 9 dienos. arba kol baigsis atsargos sandėlyje.

Pastaba: Akcijos nesumuojamos su kitomis akcijomis. 

Perkant vasaros kosmetikos rinkinį, jūs gausite „Amway“ paplūdimio krepšį ir kelioninį „G&H“kosmetinį krepšelį dovanų.! *

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

Vasaros kosmetikos rinkinį* sudaro:

  • Lūpų dažai „Clear Balm ARTISTRY SIGNATURE COLOR™“ su SPF 15 lengvam drėkinimui ir kondicionavimui.
  • „Beauty Balm Perfecting“ pagrindas ARTISTRY EXACT FIT™ su SPF 35 odos drėkinimui ir nepriekaištingai odai. Gali būti naudojamas atskirai arba kaip makiažo pagrindas.
  • Dvigubos apsaugos purškiklis SATINIQUE™ su granatų ekstraktu ir vitaminu E, saugantis plaukus nuo UV spindulių ir karščio poveikio. 
  • Kūno prausiklis - gelis G&H REFRESH+™, dėl kurios oda yra švari, minkšta ir lengvai sudrėkinta.

ir dvi nemokamos dovanos*: Amway paplūdimio krepšys ir G&H mini grožio priemonių rinkiniai* (* G&H mini maitinamųjų grožio priemonių rinkiniai ir G&H mini gaivinamųjų grožio priemonių rinkiniai) 

 

Tai Jums patiks

Spindėkite visą vasarą su vasaros grožio priemonių rinkiniu*! Blizgus bespalvis lūpų balzamas ARTISTRY SIGNATURE COLOR™, „Beauty Balm Perfecting“ pagrindas ARTISTRY EXACT FIT™, dvigubos apsaugos purškiklis SATINIQUE™, kūno prausiklis - gelis G&H REFRESH+™. Šie produktai maitina ir drėkina plaukus bei odą ir užtikrina nepriekaištingą apsaugą nuo UV spindulių poveikio.

Prie šio vasaros grožio priemonių rinkinio yra pridėtos 2 dovanos: Amway paplūdimio krepšys ir G&H mini grožio priemonių rinkiniai*

(* G&H maitinamieji arba G&H gaivinamieji mini grožio priemonių rinkiniai)

 

Amway paplūdimio krepšys yra pagamintas iš 100 proc. medvilnės ir yra gražaus dizaino, todėl puikiai papildo jūsų stilių. Krepšyje yra daug vietos ir jis gali lengvai išlaikyti iki 5 kg svorio. Krepšys yra kokybiškas ir patvarus, todėl puikiai tinka kelionėms kruizu, išvykai į paplūdimį, kelionėms, atostogoms ar tiesiog ilsintis prie baseino su draugais ir šeima.

G&H mini kūno prausiklio ir pienelio grožio priemonių rinkinius maišelyje yra labai patogu nešiotis su savimi vasaros atostogų metu.

Išimta iš prekybos Kaina: 99,63 €
Jūsų kaina: 78,55 €

Mes naudojame slapukus. Naudodami mūsų svetainę, Jūs sutinkate, kad būtų naudojami slapukai.