GLISTER™ Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis nuo apnašų tik už 10,94 €

GLISTER™ Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis nuo apnašų (9949)
GLISTER™ Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis nuo apnašų (9949)
9949
50 ml
Turime sandėlyje Jūsų kaina: 10,94 €

„Glister” koncentruotas mėtinis burnos skalavimo skystis, skirtas išvengti dantų apnašų, – tai skystis, dėl kurio dantys tampa sveikesni. 

  • „Glister” burnos skalavimo skystis pašalina kenksmingus dantų akmenis ir saugo nuo jų atsiradimo, o taip pat kovoja su bakterijomis.
  • Suteikia malonų gaivumo pojūtį. 
  • Koncentratas.
  • Vieno buteliuko (50 ml) užtenka 100 kartų burnai skalauti.

Charakteristika

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad po dantų plovimo naudojamas skystis padeda veiksmingai šalinti dantų apnašas. Burnos skalavimo skystis valo tas vietas, kurias sunku pasiekti dantų šepetuku ir dantų siūlu. Deja, dantis valyti tik šepetuku ir dantų siūlu neužtenka, kad iš burnos, skruostų, liežuvio ir gomurio būtų pašalintos visos rūgštys ir apnašos. Skalaujant burną skalavimo skysčiu, dėl jo sudėtyje esančių specialių sudedamųjų dalių, visos šitos vietos yra kruopščiai išvalomos.

Siūlomas naudojimo būdas

Pumpuodami buteliuką, į plastikinį puodelį įpilkite 5 porcijas skysčio, tada pripilkite vandens. Ryte ir vakare Išsivalę dantis šepetuku ir dantų pasta „Glister”, po 30 sekundžių išskalaukite burną skysčiu „Glister”.

Ingredients: Aqua, Alcohol Denat, Polysorbate 20, Glycerin, Aroma, Eugenol, Limonene, Sodium Saccharin, Cetylpyridinium Chloride, Poloxamer 407, CI19140, CI42090.

Turime sandėlyje Jūsų kaina: 10,94 €