Mėginių dėžutė ARTISTRY SUPREME LX™ tik už 1,44 €

Mėginių dėžutė ARTISTRY SUPREME LX™ (122140.M)
Mėginių dėžutė ARTISTRY SUPREME LX™ (122140.M)
ARTISTRY SUPREME LX™
122140.M
1 mėginukas
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 1,83 €
Jūsų kaina: 1,44 €

Puikus būdas pristatyti ARTISTRY SUPREME LX™ rinkinį naujiems ir esamiems klientams.

Susipažinkite su ARTISTRY SUPREME LX™ rinkiniu ir dalinkitės patogiais šio prabangaus veido ir akių kremo mėginuku.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

Geriausias būdas parduoti produktą yra pirmiausia juos išbandyti, o tada pasidalinti savo patirtimi su klientais. Būtent šiuo tikslu ir buvo sukurtas ARTISTRY SUPREME LX regeneruojamojo kremo ir akių kremo mėginių pasiūlymas. Išbandykite prabangaus kremą naudodami jo mėginius ir liksite sužavėti greitais ir matomais veido odos pokyčiais. Tokiu būdu galėsite visiškai užtikrintai dalintis savo patirtimi su kitais. Patrauklūs ir patogūs mėginiai skirti dalinti potencialiems klientams, kad jie galėtų išbandyti prabangias ARTISTRY Supreme LX priemones prieš įsigydami viso dydžio produktus.  

Tai Jums patiks

Dėžutėje yra 5 stilingi mėginiai, kurių kiekviename yra viena ARTISTRY SUPREME LX regeneruojamojo kremo mėginukas ir vienas ARTISTRY SUPREME LX regeneruojamojo akių kremo mėginukas (iš viso 10 vnt.).

 • Abu kremai mažina matomus senėjimo požymius.
 • Veido kremas pastebimai sumažina plonytes veido linijas ir net gilias raukšles.
 • Naudojant akių kremą, jūsų akių sritis atrodo jaunesnė ir šviesesnė.

Naudokite mėginius, kad įtikintumėte klientus išbandyti ARTISTRY SUPREME LX rinkinio produktus ir patiems įsitikinti puikiais rezultatais.

Verta žinoti

 • ARTISTRY mokslininkai distiliavo Gardenia Grandiflora niekada nesenstančias kamienines ląsteles ir gavo galingą eliksyrą.
 • Buvo nustatyta, kad CellEffect24 kompleksas su gryno aukso ir NUTRILITE™ sudedamosiomis dalimis padidina gardenijos kamieninių ląstelių eliksyro poveikį.
 • Ši stulbinanti technologija atkuria odos gyvybingumą ir padidina odos energijos rodiklį 68 kartus*.

*Lyginant su klinikinio tyrimo pagrindine linija, nenaudojant jokio produkto; energijos rodiklis, testuojamas in vitro, koreliuoja su energija, reikalinga odos išvaizdos atjauninimui.

Pagrindinės ypatybės

 • Gardenia Grandiflora kamieninės ląstelės stablizavosi į galingą eliksyrą, kuris padeda sinchronizuoti jaunatviškus odos bioritmus ir atnaujinti jaunatvišką odos energiją.
 • CellEffect24 kompleksas padidina Gardenijos kamieninių ląstelių eliksyro poveikį. Dėka jo, iš naujo pakraunamas odos gyvybingumas ir įvyksta visapusiškas atsinaujinimas.

NUTRILITE™ komplekse esantys špinatų lapai ir malpigija padeda išsaugoti jaunatviškai atrodančią odą, pakrauna odą energija ir padeda atstatyti ankstesnės žalos padarytus požymius.

Naudojimo būdas

Patogūs mėginukai gali būti naudojami privačiam produkto demonstravimui arba palikti klientų namuose, kad jie juos išbandytų norimu metu.

 • Tiesiog nuplėškite mėginio kampą ir naudokite reikiamą produkto kiekį.
 • ARTISTRY SUPREME LX regeneruojamąjį kremą ir ARTISTRY SUPREME LX akių kremą naudokite du kartus per dieną – ryte ir vakare.

Į savo kasdieninę odos priežiūrą įtraukite mūsų švelnius regeneruojamuosius kremus.

Sudėtis 

Niekada nesenstančios kamieninės Gardenia Grandiflora ląstelės buvo distiliuotos į galingą eliksyrą ir atnaujina jaunatvišką odos energiją.

CellEffect24 kompleksas padidina gardenijos kamieninių ląstelių eliksyro poveikį. Išskirtinį CellEffect24 derinį sudaro:

 • 24 karatų auksas, kuris skatina odos ląstelių apykaitą ir šviesos sklaidą, kuri suteikia odai daugiau jaunatviškumo.
 • NUTRILITE sudedamosios dalys: Žaliosios malpigijos ekstraktasir špinatų lapų ekstraktas yra galingi antioksidantai, kurie išsaugo jauną išvaizdą.
 • Natūraliai atsirandantis lipidas kardiolipidas ir natūraliai atsirandantis oksidantas l‐karnosinas padeda padidinti odos energijos gamybą.
 • Rhodiola kompleksas skatina natūralų odos bioritmą.

D.U.K.

Kaip žinoti, kad oda „atrodo 15 metų jaunesnė“?

ARTISTRY™ mokslininkai nustatė, kad egzistuoja ryšys tarp to, kaip veikia oda, ir chronologinio amžiaus. Pastebimo senėjimo požymiai atsiranda kartu su odos 24 val. bioritmu. Jaunatviškoje odoje šie ritmai yra tiksliai sinchronizuojami, kad atnaujintų ir suteiktų odos ląstelėms energijos. ARTISTRY mokslininkai atrado būdą, kaip naudojant neįtikėtiną naujos kartos technologiją net ir senstančioje odoje galima vėl sinchronizuoti jaunatvišką odos ritmą.

Jie sukūrė tikslų matavimo būdą, kad įvertintų, kaip veikia oda. Naudodami pažangius vaizdavimo laboratorinius įrankius, atlikome klinikinį tyrimą, kad atskleistume ARTISTRY SUPREME LX™ regeneruojamojo kremo ir ARTISTRY SUPREME LX™ regeneruojamojo paakių kremo poveikį odai. Tyrime dalyvavo 45–60 metų amžiaus žmonės. Po 6 savaičių produkto naudojimo vertinimo būdas patvirtino, kad tų, kad naudojo ARTISTRY SUPREME LX™ produktus, oda žymiai pagerėjo. Oda veikė taip, tarsi būtų 15 metų jaunesnė.

Turiu labai jautrią odą. Ko galiu tikėtis naudodama ARTISTRY SUPREME LX™ rinkinio produktus?

ARTISTRY SUPREME LX™ produktai buvo nuodugniai tirti su asmenų, turinčių jautrią odą, grupėmis. Nebuvo jokių įrodymų dėl alerginės reakcijos ar stipraus dirginimo. Kita vertus, primename, kad nei viena bandymo programa negali užtikrinti, jog bus pastebėti tokie patys rezultatai tarp asmenų, turinčių itin jautrią odą.

Ar produktai buvo bandyti su gyvūnais?

Mes nepritariame bandymams su gyvūnais, todėl nebandome savo produktų su gyvūnais, išskyrus atvejus, kai to reikalaujama pagal vyriausybės teisės aktus. Aktyviai remiame iniciatyvas, skirtas kurti ir naudoti bandymų su gyvūnais alternatyvas. Atliekame klinikinius ir naudotojų bandymus su savanoriais.

Kodėl reikėtų naudoti atskirą paakių kremą?

Akių sritis labai skiriasi nuo veido odos ir yra 7–10 kartus plonesnė bei jautresnė. Be to, ji sensta žymiai greičiau nei veido oda, todėl ja būtina kruopščiai rūpintis.

Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 1,83 €
Jūsų kaina: 1,44 €