Mėginių dėžutė, pažangus odos serumas ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ tik už 7,20 €

Mėginių dėžutė, pažangus odos serumas ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ (259799)
Mėginių dėžutė, pažangus odos serumas ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ (259799)
ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™
259799
5 mėginių dėžutė
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 9,13 €
Jūsų kaina: 7,20 €

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangus odos serumo mėginių rinkinį sudaro penki mėginiai, kurių kiekviename yra mėginio dydžio patobulinto odos dailinimo priemonės mėginys (1 ml) iš ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE kolekcijos.

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE pažangių odos serumų mėginių rinkinį sudaro penki mėginiai, kurių kiekviename yra mėginio dydžio pažangaus odos serumo mėginys (1 ml) iš ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE kolekcijos.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

Mėginys yra puikus  ARTISTRY™ odos priežiūros technologijos pristatymas ir skatina jūsų verslą plėstis. 5 mėginių rinkinys pateikiamas kartu su ARTISTRY dėžute, kad klientas galėtų išbandyti patobulinto odos serumo teikiamą atjauninimo poveikį, kartu naudojant patentuotas gydymo technologijas. Išskirtinis odos valiklių kompleksas greitai išlygina odą.

 

Kitą dieną po vizito ir konsultacijos paraginkite klientę panaudoti patobulintą odos serumą jai nuvalius ir tonizavus odą. Atkreipkite dėmesį į odos švelninimo ir atjauninimo rezultatus, gautus naudojant įvairias sudedamąsias dalis skirtingoms odos vietoms, bei kliniškai patvirtintą formulę, kuri sumažina porų dydį ir netobulumus.

Tai Jums patiks

Kliniškai patvirtinta, kad ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE patobulintas odos serumas itin greitai žymiai sumažina poras, lygina odą, jos atspalvį, drėkina ir kontroliuoja išskiriamų riebalų kiekį. Po dviejų savaičių produkto naudojimo sumažėja odos netobulumai, todėl ji atrodo jaunesnė ir spindinti. Atliekant reguliarų gydymą, odos būklė gerėja ir fiziškai, ir vizualiai.

Verta žinoti

  • Penki prabangūs mėginiai kiekvienoje dėžutėje
  • Mėginiai yra puikus būdas parodyti ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE patobulinto odos serumo teikiamą naudą
  • Mėginių rinkinys puikiai tinka visiems odos tipams ir patenkina pagrindinius odos išlyginimo poreikius, todėl oda atrodo lygesnė ir tobulesnė.

Puikiai tinka siekiantiems greitų rezultatų – pagrindinės sudedamosios dalys giliai įsiskverbia į odą per 24 val. nuo pirmo naudojimo.

Pagrindinės ypatybės

  • Greiti rezultatai reiškia, kad sutrumpėja laikas nuo mėginio pateikimo iki toliau atliekamų veiksmų. Taip pat yra kitų ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE produktų, kurie gali sudominti arba kurie gali būti naudojami kartu su valikliu kaip kliento individualios priežiūros rutinos dalis.
  • Mėginiai kaip ir ARTISTRY™ prekės ženklas yra puošniai supakuoti, todėl suteikia reikliems klientams prabangios dovanos pojūtį.

Naudojimo būdas

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE patobulintas odos serumas turi būti naudojamas kaip kasdienės priežiūros rutinos dalis:

  • valymas ir tonizavimas
  • patobulinimas pažangiu odos serumu
  • akių drėkinimas
  • drėkinimas

Pirmieji valymo rezultatai gali būti pastebėti labai greitai, ir klientas, naudodamas mėginių rinkinį, gali tuo įsitikinti pats.

Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 9,13 €
Jūsų kaina: 7,20 €