AMWAY produktai ir priemonės / Amway produktai / Kvepalai / Jai / ANCESTRY™ in Paris kvapusis vanduo moterims(118640)   Spausdinimui

ANCESTRY™ in Paris kvapusis vanduo moterims tik už 35,39 €

ANCESTRY™ in Paris kvapusis vanduo moterims(118640)
ANCESTRY™
118640
50 ml

Šiuo metu turima Kaina: 44,88 €
Jūsų kaina: 35,39 €

Jausmingas ir žėrintis kvapusis vanduo moteriai, pasineriančiai į paryžietiškos nakties paslaptingumą.

Bendra informacija

Prisiminimus žadinantis ANCESTRY in Paris – tai naujausias kvapas aukštos kokybės kvepalų pasaulyje, kuris buteliuke išgauna Prancūzijos sostinės romantiką. O kai tas buteliukas yra nuostabios nakties mėlynos ir auksinės spalvos, pasikvėpinusi šiais kvepalais iš tiesų patirsite nakties kerus!

Charakteristika

Kvapusis vanduo ANCESTRY in Paris moterims yra subtiliai viliojantis, gėlių ir vandens natų aromatas, kurio sudėtyje yra naktį žydinčio jazmino eterinio aliejaus. Didelės šios egzotiškos gėlės, kurios kvapą galima pajusti tik naktį, aliejaus koncentracijos dėka, kvapas ilgai jaučiamas ant odos. Naktį žydintis jazminas pasižymi nuostabiai išskirtiniu kvapu, kurį papildo viršutinės kvapiojo vandens natos, susidedančios iš šviežių gėlių puokštės, žalių lapų ir jūros vėjelio. Jas lydi vidurinės natos, susidedančios iš persikų minkštimo ir rožės, o kvepalus užbaigia gintarinio medžio, baltojo muskuso ir tuberozos natos, dėl kurių ANCESTRY in Paris yra idealus pasirinkimas specialiems vakarams, leidžiamiems ne namuose.

Privalumai

Klasikinis, tačiau kartu ir modernus aromatas, kurio sudėtyje yra didelės kvepalų aliejų koncentracijos, kurių dėka kvapas ilgiau išlieka ant odos.

ANCESTRY in Paris pasižymi gryniausiu naktį žydinčio jazmino eteriniu aliejumi, kuris idealiai susilieja su šviežių gėlių puokšte ir žalių lapų aromatu bei aistringais baltojo muskuso ir rožių pustoniais.

Šis užburiantis aromatas, žadinantis prisiminimus apie svaiginančias naktis Paryžiuje, dar labiau pakeri nuostabiu, į brangakmenį panašiu vidurnakčio mėlynos spalvos buteliuku.

Šiuo metu turima Kaina: 44,88 €
Jūsų kaina: 35,39 €

+370 610 34718