NUTRILITE™ Phyto2GO™ gėrimas imuninei sistemai stiprinti. Pradinis paketas tik už 21,31 €

NUTRILITE™ Phyto2GO™ gėrimas imuninei sistemai stiprinti. Pradinis paketas (119391)
NUTRILITE™ Phyto2GO™ gėrimas imuninei sistemai stiprinti. Pradinis paketas (119391)
119391
6 kamšteliai ir daugkartinio naudojimo 355 ml buteliukas.
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 27,03 €
Jūsų kaina: 21,31 €

Spartus imuninę sistemą palaikančių maistinių medžiagų srautas – kad ir kur bebūtumėte.

Bendra informacija

Tai vitaminu C ir cinku praturtintas skystas koncentruotas granatų bei akai uogų skonio maisto papildas su saldikliais. Šis gėrimas aprūpins Jūsų imuninę sistemą naujomis jėgomis, kad ir kur bebūtumėte. Specialus patentuotas*kamštelis ir kruopščiai atrinktos maistinės medžiagos padės užtikrinti, kad „Phyto2GO“ gėrimas imunitetui stiprinti suteiks Jūsų organizmui naudingų medžiagų, kai tik Jums prireiks. Gėrimo nereikia suplakti ar maišyti, tad „Phyto2GO“ paruošiamas lengvai ir akimirksniu. Tai – puikus kompanionas kelyje.

„Phyto2GO“ sudėtyje yra vitamino C, gaunamo iš malpigijos vaisių, cinko ir uogų mišinio miltelių. Vitaminas C ir cinkas padeda palaikyti įprastą Jūsų imuninės sistemos veiklą ir apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. Mūsų malpigijos atkeliauja tiesiai iš „Nutrilite“ tvaraus ūkio. Šie vaisiai yra vieni gausiausių vitamino C šaltinių. Visa tai – gardaus granatų ir akai uogų skonio gėrime.

Charakteristika

  • Specialus patentuotas* kamštelis– tiesiog pasukite, ir maistinės medžiagos akimirksniu pateks į vandenį. Jūs bet kur ir bet kada galėsite mėgautis gėrimu.
  • Pagalba imunitetui – praturtina organizmą vitaminu C ir cinku. Šios medžiagos padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.
  • Vitaminas C iš malpigijos vaisių– šie vaisiai yra vieni gausiausių vitamino C šaltinių. „Phyto2GO“ gamyboje naudojamos malpigijos atkeliauja iš „Nutrilite“ tvariojo ūkio.
  • Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų. Gėrimas pasaldintas iš stevijų išgaunamais steviolio glikozidais.
  • Gardaus ir gaivaus granatų bei akai uogų skonio.
  • Stilingas daugkartinio naudojimo buteliukas. Patogu naudoti, galima plauti indaplovėje. Sudėtyje nėra bisfenolio A (BPA). 

* US Patent # 7886899 B2 United States Patent# 7,886,899 B2

International Application Number PCT/GB/2007/050236

International Publication Number WO2007/12/9116

Komponentai

Rekomenduojama dozė: 1-3 dangteliai per dieną

MAISTINĖS MEDŽIAGOS VIENAME DANGTELYJE  %RMV* PER DIENĄ (3 DANGTELIAI) %RMV* 
Vitaminas C 45 mg 56 135 mg 169
Cinkas 2,6 mg 26 7,7 mg 77

*% Referencinė maistinė vertė

SUDEDAMOSIOS DALYS: vanduo, drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis), įvairių uogų kvapiosios medžiagos, granatų kvapioji medžiaga, aromato ir skonio stipriklis (obuolių rūgštis), rūgštis (citrinų rūgštis), kraštuotosios malpigijos vyšnių (Malpighia punicifolia) koncentratas 5,5%, uogų mišinys 2,9% (vynuogių koncentratas, mėlynių koncentratas, juodųjų serbentų ekstraktas, šeivamedžio uogų ekstraktas), saldiklis (steviolio glikozidai), acai uogų kvapioji medžiaga, cinko gliukonatas, maltodekstrinas, greipfruto kvapioji medžiaga, L-askorbo rūgštis.

Siūlomas naudojimo būdas

Į „PHYTO2GO“™ buteliuką pripilkite vandens (prieš naudodami buteliuką pirmą kartą, jį išplaukite). Pilkite iki pažymėtos ribos (355 ml):

1. Įstatykite ir užsukite maistinėmis medžiagomis pripildytą kamštelį.

2. Atsukite kamštelį – vanduo prisipildys konservantų neturinčiomis maistinėmis medžiagomis, padedančiomis palaikyti įprastą imuninės sistemos veiklą.

3. Mėgaukitės gaivaus skonio gėrimu.

Rekomenduodama norma: 1–3 kamšteliai per dieną. 

Potencialūs vartotojai

  • Žmonės, kurių racione nėra pakankamai vitamino C turinčių produktų (citrusinių vaisių, brokolinių kopūstų, Briuselio kopūstų).
  • Tie, kurie nori suteikti papildomos pagalbos savo imuninei sistemai.
  • Gyvenantieji įtemptą gyvenimą ir (arba) gyvenantieji vietovėse, kuriose yra daug teršalų – šiems asmenims reikia papildomų antioksidantų, padedančių apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų.
  • Aktyvūs ir veiklūs asmenys bei tie, kurie siekia papildyti savo kasdienę mitybą, tačiau nenori vartoti produktų, kurių sudėtyje yra dirbtinių saldiklių, dažiklių ar konservantų. 

Laikykite vėsioje, sausoje ir mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pasirūpinkite, kad produkto negalėtų pasiekti maži vaikai. Maisto papildai nėra įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos dienos normos. Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje. Pakuotėse esantys produktai nėra individualiai paženklinti visa būtina informacija ir negali būti parduodami atskirai. Įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas yra itin svarbūs Jūsų organizmui.

Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 27,03 €
Jūsų kaina: 21,31 €