Amway „Truvivity“ akcija tik už 140,35 €

Amway „Truvivity“ akcija(284462)
Amway „Truvivity“ akcija(284462)
Truvivity
284462
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 178,00 €
Jūsų kaina: 140,35 €

Pasinaudokite Amway „Truvivity“ akcija, kad jūsų oda atrodytų jauna, ir gaukite dviejų TRUVIVITY BY NUTRILITE™ dvigubo stiklo stiklinių rinkinį dovanų.*

*Akcija galioja nuo š. m. lapkričio 20 d.iki gruodžio 25 d. arba kol baigsis atsargos.

Akcijos nesumuojamos. Akcijos nuolaidos nesumuojamos su „Greitos pradžios“ programos nuolaidomis.

Pasinaudokite Amway „Truvivity“ akcija, kad jūsų oda atrodytų jauna, ir gaukite dviejų TRUVIVITY BY NUTRILITE™ dvigubo stiklo stiklinių rinkinį dovanų.

 

What It Does for You

Mūsų ypatingą „Truvivity“ rinkinį sudaro du „GROŽIO MILTELIŲ“ GĖRIMAI ir vienas „GROŽIO“ PAPILDAS – veikdami kartu, jie užtikrina 24 val. visos odos priežiūrą.

„Truvivity“ akciją sudaro:

  • „TruAqua“ maisto papildų dėžutė, sauganti bazinę odos drėgmės struktūrą
  • dvi dėžutės gaivinančio „TruAqua“ gėrimo miltelių su vitaminu C ir spanguolių ekstraktu, kurie užtikrina 24 val. hidrataciją
  • gražus dvigubo stiklo stiklinių rinkinys, ilgiau išsaugantis gėrimus karštus arba šaltus.

 

Why You Would Like It

Hidratacija yra labai svarbi odos išvaizdai, todėl mes sukūrėme „Truvivity“. Dvi „Truvivity TruAqua“ maisto papildų ir gėrimų miltelių, kuriems naudojama sudėtinga sistema, dėžutės yra skirtos 60 dienų odos drėkinimo kursui, po kurio patirsite hidratuotos odos pojūtį. Naudojami tik kruopščiai atrinkti, augalinės kilmės antioksidantai ir drėgmę saugančios sudedamosios dalys. Taip pat pridėjome ir dvigubo stiklo stiklinių rinkinį, kuris ilgiau išlaiko gėrimus karštus arba šaltus.

Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 178,00 €
Jūsų kaina: 140,35 €