AMWAY produktai ir priemonės / Amway produktai / Vyrų odos priežiūros priemonės / HYMM™ keičiami peiliukai (4 vnt)(119628)   Spausdinimui

HYMM™ keičiami peiliukai (4 vnt) tik už 10,57 €

HYMM™ keičiami peiliukai (4 vnt)(119628)
119628
4 vnt.

Šiuo metu turima Kaina: 13,40 €
Jūsų kaina: 10,57 €

Keičiami peiliukai su drėkinamąja juostele su tikraisiais alavijais ir vitaminu E.

Geriausi rezultatai: naujoji 5 ašmenų sistema su 25 % plonesniais ašmenimis ir platesniu slydimo paviršiumi * puikiai nuskuta ir geriau slysta oda. Didesnė apsauginė juosta švelniai patempia odą, ją paruošdama skutimui. Precizišku peiliuku gali būti tobulai suformuojamos žandenos, barzdelė ir ūsai.

*lyginant su HYMM vyrams 3 ašmenų sistema.

Charakteristika

  • 5 ašmenų sistema su 25 % plonesniais* ašmenimis ir platesniu* slydimo paviršiumi,mažiau spaudžiant, suranda netgi prieš minutę blogai nuskustus barzdos plaukelius, o skutimasis tampa komfotiškesnis ir mažiau dirginantis.
  • Pasukama galvutėseka veido kontūru ir švariai nuskuta.

*lyginant su HYMM vyrams 3 ašmenų sistema.

Privalumai

  • Drėkinamoji juostelė su tikraisiais alavijais ir vitaminu E leidžia skustuvui slysti oda ir suteikia papildomą komfortą.
  • Specialus peiliukas, skirtas sunkiai prieinamoms vietoms (žandenoms, barzdelei ir po nosimi) skusti, turi apsaugines briauneles, apsaugančias nuo įsipjovimo / žymių.
  • Užtenka vidutiniškai 19 kartų.*
  • Dermatologiškai patikrintasir tinka jautriai odai.

* Remiantis Vokietijoje atliktais vartotojų gaminių tyrimais (VGT). 

Siūlomas naudojimo būdas

Norėdami įdėti arba pakeisti kasetę, paspauskite mygtuką priekinėje skustuvo rankenos pusėje.  

Jei norite švariai nusiskusti ir apsaugoti odą nuo dirginimo, mes rekomenduojame naudoti kartu su skaidriu HYMM skutimosi geliu vyrams.

Sunkiai prieinamas vietas (žandenas, barzdelę ir po nosimi) skuskite naudodamiesi specialiais ašmenimis, esančiais kitoje skustuvo kasetės pusėje.

Venkite kontakto su akimis.

Šiuo metu turima Kaina: 13,40 €
Jūsų kaina: 10,57 €

+370 610 34718