Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai XS™ Kakavos – Šokolado Skonio tik už 64,19 €

Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai XS™ Kakavos – Šokolado Skonio (121606)
Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai XS™ Kakavos – Šokolado Skonio (121606)
121606
17.5 servings (40 g): 700 g
Turime sandėlyje Įprasta kaina: 81,41 €
Jūsų kaina: 64,19 €

Padeda greičiau atgauti jėgas, palaiko jūsų raumenis, kad paruoštų jus kitam nuotykiui.

XS™ Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai nedelsiant suteikia praturtintą ir galingą baltymų dozę, kad skatintų greitesnį liesosios raumenų masės augimą ir jėgų atgavimą po treniruotės. 

What It Does For You 

 • XS™ Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai sukurti taip, kad maksimalizuotų treniruotės naudą, suteikdami organizmui būtiną dozę aukštos kokybės baltymų, kurių labiausiai reikia. 
 • Kiekvienoje porcijoje yra 29g baltymų su 5 gramais natūraliai pasitaikančių BCAA. Viena porcija po treniruotės padeda tiems, kurie nori turėti sportišką ir sveikai atrodantį kūną.
 • Padidina baltymų sintezės greitį. Tikima, kad anksčiau pradėjus šį regeneracijos procesą bus optimizuojama nauda ir regeneracijos greitis.
 • Jame yra raudonųjų apelsinų kompleksas ir C bei E vitaminai, kurie teikia visapusiškesnę ląstelių apsaugą.
 • Apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso. 

Why You Would Like It

Kiekvienos treniruotės optimizavimas reiškia papildų, kurie dirba taip pat sunkiai kaip ir jūs, pasirinkimą. XS™ Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai sukurti pagal specialią formulę skatinančią ir didinančią liesojo raumeninio audinio augimą po fizinio krūvio. Naudokite po treniruotės, kad suteiktumėte savo kūnui efektyvų energijos pliūpsnį ir gausią dozę ištobulintų hidrolizuotų išrūgų baltymų. Organizmas įsisavina hidrolizuotus baltymus ir pradeda juos naudoti daug greičiau nei įprastus baltymus, tuo pat metu C ir E vitaminų mišinys padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso. 

Facts For You

 • Dalis platesnės XS Sports kolekcijos sukurta, kad padėtų atgauti jėgas po treniruotės.
 • Hidrolizuoti išrūgų baltymai suteikia naudos daug greičiau nei rafinuoti baltymai.
 • Be laktozės.

Key Features 

 • Greitai veikiantis ir labai efektyvus, kiekvienoje porcijoje yra 29g labiausiai rafinuoto, aukščiausios kokybės proteino.
 • Pripildytas galingų ingredientų ir svarbiausių vitaminų apsaugo ląsteles, kurios gali būti patyrusios stresą treniruotės metu.
 • Sukurtas naudoti po treniruotės, kad padidintų liesojo raumeninio audinio augimą ir pagreitintų regeneraciją. 

How To Use

 Įdėkite 3 šaukštelius baltymų miltelių į 150-260 ml pieno arba vandens pagal skonį. Maišymui naudokite maišymui skirtą puodelį  geriausiam rezultatui pasiekti. Suvartokite per 60 minučių po treniruotės, kad padėtumėte kūnui atsigauti ir atgauti jėgas.

Papildomai yra labai svarbūs subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

Ingredients

Hydrolized Whey (84%), Fat Reduced Cocoa Powder (4,2%), Creamer (Soya Oil, Maltodextrin, Milkprotein, Emulsifier: Soya Lecithin), Thickener (Guar Gum), Flavour, Acidity Regulators (Potassium Citrate, Sodium Citrate), Calcium Carbonate, Magnesium Carbonate, Salt, Red Orange Fruit Extract (0,25%), Palm Oil, Sweetener Sucralose, L-Ascorbic Acid, DL-alpha Tocopherol, Nicotinamide, Calcium - D- Pantothenate, Pyridoxine Hydrochloride, Thiamin Hydrochloride,   Pteroylmonoglutamic Acid, Cyanocobalamin,

 Nutritional value

Nutrition information:

 

  Per 100 g Per serving
40 g in 260 ml Water
Energy (kcal)    338 kcal  135 kcal
 Energy (kJ)  1435 kJ   574 kJ
 Fat     3,2 g  1,3 g
 of which Saturates  0,6 g    0,2 g
 Carbohydrates  2 g   0,8 g
 of which Sugars   0,1 g  0 g
 Dietary Fibre   3 g  1,2 g
 Protein  73 g  29 g
  Salt    1,4 g    0,56 g

 

Preparation: 40g in 260ml Water

 

Vitamins   Per 100 g  NRV in %  Per serving
40 g
NRV in % 
Vitamin E 4,5 mg 37,5 2 mg   15
Vitamin C  30 mg   37,5 12 mg    15
Thiamin 0,41 mg 37,5  0,16 mg   15
Niacin  6,0 mg 37,5  2,4 mg  15 
 Vitamin B6 0,70 mg 50  0,28 mg  20
Folic acid  240μg  120  96 μg  48
Vitamin B12 5,4 μg   216 2,1 μg   86
Pantothenic Acid   1,4 g  100 2,4 μg   40
Minerals         
Potassium  1600 mg   80  640 mg  32
Calcium  720 mg   90  288 mg  36
Magnesium    210 mg   56  84 mg  22

*NRV: nutrient reference values

D.U.K.

What’s the difference between NUTRILITE All Plant Protein and XS Hydrolyzed Whey Protein Powder?

NUTRILITE All Plant Protein is plant based with a blend of soy, wheat and pea proteins delivering 8g of protein per serving and known to support general cell health & well-being.  Hydrolyzed whey protein originates from milk protein, and delivers 29g of fast digesting protein per serving to support maintaining lean muscle mass and growth.  

Sportinės mitybos žodynėlis

Kas yra baltymai?

Sudaryti  iš aminorūgščių grandinės baltymai yra svarbūs makroelementai, kurie atlieka daugybę gyvybiškai svarbių funkcijų organizmo biologiniuose procesuose, įskaitant raumenų masės/audinio augimą ir palaikymą. Nevartojant baltymų būtų neįmanoma kurti, pataisyti ar išlaikyti raumenų, štai kodėl yra svarbu vartoti baltymus kaip subalansuotos mitybos dalį. 

Ką reiškia hidrolizuoti?

Tai procesas, kurio metu naudojant vandenį baltymai suskaidomi į mažesnes peptidų grandines ir aminorūgštis, padidinant baltymų įsisavinimą, kuris, manoma, padeda greitesnei regeneracijai.

Kas yra BCAA (Šakotosios grandinės aminorūgštys)?

Trys svarbiausios aminorūgštys leucinas, izoleucinas ir valinas yra žinomos bendru pavadinimu šakotosios grandinės aminorūgštys. Šios trys aminorūgštys žinomos dėl jų gebėjimo pagerinti baltymų sintezę.

Išrūgų baltymų rūšys

Išrūgų baltymų koncentratas: dažniausiai pasitaikanti baltymų forma, tai yra mažiausiai rafinuoti išrūgų baltymai, todėl jie gryniausi. Paprastai koncentratai turi mažiausią baltymų kiekį ir didesnį riebalų, laktozės ir angliavandenių kiekį lyginant su izoliuotais baltymais.

Kas yra hidrolizuoti išrūgų baltymai?

Išrūgų baltymai natūraliai yra sudaryti iš ilgos aminorūgščių grandinės, kurią organizmas turi išskaidyti į atskiras aminorūgštis, kad panaudotų jas baltymų sintezei. Hidrolizacijos procesas sutaupo laiko jūsų organizmui ir veikia skaidydamas šias ilgas grandines į trumpesnes atkarpas. Hidrolizuoti baltymai kaip iš anksto suskaidyti baltymai reiškia, kad jūsų organizmas įsisavina baltymus greičiau nei koncentratus ar izoliatus. Greitesnis įsisavinimas reiškia, kad regeneracijos procesas prasideda optimaliausiu laiku, kai baltymai suvartojami kuo greičiau po treniruotės. 

Koks skirtumas yra tarp NUTRILITE Visų Augalų Baltymų ir XS hidrolizuoti išrūgų baltymų miltelių?

NUTRILITE Visų Augalų Baltymai yra gaminami su sojos mišiniu, kviečiais ir žirnių baltymais, vienoje porcijoje turi 8g baltymų ir yra žinomi dėl bendro ląstelių sveikatos ir gerovės palaikymo. Hidrolizuotų išrūgų milteliai yra išgaunami iš pieno baltymų ir vienoje porcijoje turi 29g greitai virškinamų baltymų, padedančių išlaikyti liesąją raumens masę ir augimą.

Platintojas: AMWAY Polska Sp.z.o. Ul. Pulawska 366a, 02-819 Varšuva, Lenkija.

Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 190009031

Turime sandėlyje Įprasta kaina: 81,41 €
Jūsų kaina: 64,19 €