AMWAY produktai ir priemonės / Amway produktai / beautycycle™ kosmetika   Spausdinimui

beautycycle™ kosmetika

beautycycle™ kosmetika

Niekada anksčiau maitinamosios medžiagos nepatekdavo taip giliai į odą tokiu veiksmingu būdu. Kasdienės odos priežiūros priemonės turi unikalų MICROQUAD™ kompleksą, subalansuotą maitinamųjų medžiagų mišinį mikrodalelėse, kurios atkartoja  odos ląsteles struktūrą ir užtikrina ypatingą efektyvumą.

SPALVA serija

Spalva - tai unikali kiekvienos gamtos stichijos savybė; duota mums, kad spindėtume ir pritrauktume žvilgsnį. Makiažo kosmetika - tai stebinanti gamtos stichijų energija sujungta su formulėmis ir atspalviais, kurie pabrėžia odos grožį nepriklausomai nuo jos atspalvio. Dekoratyvioji kosmetika tinka klasikiniam arba vakaro makiažui, kuris pabrėš Jūsų natūralų grožį.

beautycycle™ Aksesuarai

beautycycle™ makiažo aksesuarai padės tau padaryti nepriekaištingą ir profesionalų makiažą.

Šeši kosmetiniai teptukai viename praktiškame dėkle.
Kosmetinių teptukų rinkinys - tai šeši minkšti ir lengvai naudojami kosmetiniai teptukai supakuoti į užsegamą lipuku dėklą iš poliesterio.

Rinkinį sudaro visi teptukai, reikalingi madingo makiažo sukūrimui.

Rinkinyje yra didelis teptukas pudrai, kontūravimo teptukas, teptukas bronziniai pudrai/skaistalams, didelis teptukas akių šešėliams, mažas teptukas akių šešėlių kontūravimui, automatinis teptukas lūpdažiui tepti bei natūralių šerių antakių teptukas su šukomis.

Specialus kosmetinis veidrodėlis
Kosmetinis veidrodėlis turi reguliuojamo aukščio stovą, kuris palengvina makiažo darymą.

Veidrodėlis supakuotas į minkštą, kreminės spalvos, odą imituojantį dėklą. Supakuotą veidrodėlį galima paslėpti rankinuke arba kelioniniame krepšyje.

+370 610 34718