AMWAY produktai ir priemonės / Amway produktai / beautycycle™ kosmetika / SPALVA serija   Spausdinimui

SPALVA serija

SPALVA serija - beatycycle kosmetika

Unikali savybė: kosmetinių priemonių formulėje yra natūralių pigmentų, kurie prisitaiko prie Jūsų odos atspalvio.

Spalva - tai unikali kiekvienos gamtos stichijos savybė; duota mums, kad spindėtume ir pritrauktume žvilgsnį. Makiažo kosmetika - tai stebinanti gamtos stichijų energija sujungta su formulėmis ir atspalviais, kurie pabrėžia odos grožį nepriklausomai nuo jos atspalvio. Dekoratyvioji kosmetika tinka klasikiniam arba vakaro makiažui, kuris pabrėš Jūsų natūralų grožį. Unikali savybė: kosmetinių priemonių formulėje yra natūralių pigmentų, kurie prisitaiko prie Jūsų odos atspalvio.

Lūpos

Drėgmės, blizgesio suteikiantys lūpų dažai
beautycycle™ lūpų blizgesys ir ilgai lūpų dažai gausiai drėkina lūpas ir paryškina jų grožį.

Mūsų intensyviai drėkinamasis lūpų blizgesys suteikia lūpoms blizgesio, nesukeldamas lipnumo pojūčio. Lūpų oda atgauna minkštumą, stangrumą ir tinkamą drėgmės kiekį.

Siūlome penkis nuostabius atspalvius nuo Crystal Clear iki Garnet.

Patvarūs lūpų dažai su vitaminu E, drėkina lūpų odą visą dieną. Intensyvios spalvos suteikia lūpoms minkštumo ir putlumo. Lūpų dažai užbaigia makiažą matiniu, perlamutriniu arba blizgančiu akcentu. Lūpų dažai nesiteplioja ir neblunka.

Naudok ilgai išliekančius lūpų dažus, darydama savo mėgstamą makiažą. Siūlome 18 atspalvių, kurie derės prie Tavo odos atspalvio ir nuotaikos.

beautycycle lūpų dažai ir lūpų blizgesiai – gražių lūpų efektas.

Akys

Gražios akys nuo beautycycle™
Blakstienų tušai, idealiai priderinti dvigubi akių vokų šešėliai – gražių atspalvių dekoratyvinė kosmetika akių makiažui leis Tau pabrėžti grožį ir išreikšti savo nuotaiką.

llginamasis blakstienų tušas ir Apimties suteikiantis blakstienų tušas
llginamasis blakstienų tušas – preciziškas šepetėlis atskiria blakstienas ir paryškina jų grožį. Tušas nesiteplioja ir netrūpa. Jo sudėtyje yra proteinų ir vitamino B, kurie minkština ir maitina blakstienas.

Gražiai paryškintos, natūralios blakstienos.

Apimties suteikiantis blakstienų tušas – unikalus konuso formos šepetėlis pakelia ir atskiria blakstienas, suteikdamas joms apimties. Tušo formulė susideda iš silicio ir natūralaus vaško, kuris ilgina ir storina blakstienas.

Šilkiniai, patvarūs akių šešėliai lengvai užsitepa, neblunka, nesubėga ir nesitepa. Yra skirti matiniam arba perlamutriniam akių makiažo darymui. Akių šešėlių galima įsigyti dešimt skirtingų dvigubų rinkinių, kurie tiks kiekvienam odos atspalviui.

Patvarus, preciziškas akių kontūro pieštukas
Su ilgai išliekančiu Onyx, Slate ir Smoky Topaz atspalvių pieštuku tobulai apvesi akis. Lengvai naudojami, automatiniai pieštukai palengvina preciziškos linijos, kuri išliktų visą dieną, nubrėžimą.

beautycycle dekoratyvinės kosmetikos priemonės akių makiažui – nuostabūs efektai.

+370 610 34718