eSpring vandens valymo sistemą su papildomu čiaupu bei 5 m. garantija + 25 cm iCook keptuvė tik už 1013,69 €

eSpring vandens valymo sistemą su papildomu čiaupu bei 5 m. garantija + 25 cm iCook keptuvė (296281)
eSpring vandens valymo sistemą su papildomu čiaupu bei 5 m. garantija + 25 cm iCook keptuvė (296281)
296281
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 1285,66 €
Jūsų kaina: 1013,69 €

Įsigykite „eSpring™“ vandens valymo sistemą su papildomu čiaupu bei 5 metų išplėstine garantija (įrengiama po skaitliuku) ir gaukite 25 cm „iCook™“ nelimpančio paviršiaus keptuvę dovanų!

*Akcija galioja perkant š. m. rugsėjo 2–22 d. arba kol bus prekių sandėlyje. Akcijos nesumuojamos.Akcijos nuolaidos nesumuojamos su „Greitos pradžios“ nuolaidomis.

Svarbi informacija dėl grąžinimo. Atminkite, kad jei užsakote pagal šiuos katalogo kodus, reikia grąžinti visą rinkinį (produktą ir su juo gautą dovaną).

Mėgaukitės filtruotu vandeniu su „eSpring™“ vandens valymo sistema ir papildomu čiaupu bei 5 metų išplėstine garantija (įrengiama po skaitliuku) ir gaukite „iCook™“ nelimpančio paviršiaus keptuvę dovanų! Akcija vyksta rugsėjo 2–22 d. arba kol bus prekių sandėlyje.

 

What It Does For You

- Mėgaukitės filtruotu vandeniu be nesveikų priemaišų, tačiau su svarbiausiais mineralais, naudodami „eSpring™“ vandens valymo sistemą su papildomu čiaupu (įrengiamu po skaitikliu) bei 5 metų išplėstine garantija.

- Pašalinkite bakterijas ir virusus iš vandens, kad galėtumėte jaustis puikiai kiekvieną dieną, esant mažesnei tikimybei susirgti.

- Gaminkite patiekalus su mažiau aliejaus naudodami 25 cm „iCook™“ nelimpančio paviršiaus keptuvęsu DURAMIC danga, kuri pridėta dovanų*.

Akcija vyksta rugsėjo 2–22 d. arba kol bus prekių sandėlyje

 

Why You Would Like It

Vanduo yra būtinas žmogui: jis sudaro 60 proc. mūsų kūno ir padeda atlikti daugybę kasdienių funkcijų. Gerkite pakankamai filtruoto vandens, kuriame nėra nešvarumų UV šviesos technologijos dėka, kad būtumėte sveiki. „eSpring™“ vandens valymo sistema su papildomu čiaupu (montuojamu po skaitikliu) ir 5 metų išplėstine garantijayra ne tik efektyvi, nes pašalina nuo 300 iki 500 kartų mažesnes daleles nei žmogaus plaukas.Ji yra ir išmani: „Momentinio įjungimo“ technologija paleidžia sistemą tik įjungus maišytuvą. Taip pat gaukite 25 cm „iCook™“ nelimpančio paviršiaus keptuvędovanų*. Šiai keptuvei reikia mažiau aliejaus nei įprastiems indams, todėl pagaminti patiekalai yra puikaus skonio.

 

Facts For You 

„eSpring™“ vandens valymo sistema su papildomu čiaupu (įrengiama po skaitliuku)ir 5 metų išplėstine garantija yra sertifikuota pagal „NSF International“ (NSF/ANSI standartai 42, 53, 55B, 401).

- Ant „iCook™“ nelimpančio paviršiaus keptuvės OPTITEMP dugno karštis pasiskirsto geriau nei naudojant įprastas medžiagas.

- Šią sistemą sudaro nukreipiklio rinkinys. Suteikiama 5 metų garantija, kad jaustumėtės ramūs.

Key Features

- Patentuotas „eSpringTM“ anglies bloko filtras gali pašalinti daugiau nei 160 teršalų, įskaitant tuos, kurie gali turėti įtakos jūsų sveikatai, pvz., pesticidai, MTBE, švinas ir gyvsidabris. Tuo pat metu vandenyje paliekami naudingi mineralai, pvz., kalcis ir magnis.

„eSpring™“ vandens valymo sistemos su papildomu čiaupu (įrengiama po skaitliuku) ir 5 metų išplėstine garantija išmanioji mikroschema sukuria belaidį ryšį su kasetėmis, o monitoriuje rodomos veikimo sąlygos. Taip pat ekrane rodoma svarbi informacija, pvz., naudojimo laikas, likusi talpa ir kada reikia keisti kasetę.

 

How To Use

„eSpring™“ vandens valymo sistema su papildomu čiaupu bei 5 metų išplėstine garantija (įrengiama po skaitliuku) yra transportuojama iš anksto surinkta.

- Vamzdžių ilgį galima nustatyti pagal pageidavimą, palengvinant lankstų montavimą.

- Sistema veikia esant normaliam buitinio vandens slėgiui.

- Įrengtas vanduo tokiu pačiu būdu tiekiamas per įprastą maišytuvą.

- Pakeiskite filtrą po 1 metų arba 5000 l, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

 

25 cm „iCook™“ nelimpančio paviršiaus keptuvę galima naudoti iki 204 °C temperatūros.

- Kepdami, skrudindami ar troškindami maistą, naudokite mažiau aliejaus nei įprastuose induose.

- Galima naudoti ant viryklės ir orkaitėje.

Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 1285,66 €
Jūsų kaina: 1013,69 €