eSpring™ Vandens valymo sistema su papildomu čiaupu filtruotam vandeniui tik už 941,84 €

eSpring™ Vandens valymo sistema su papildomu čiaupu filtruotam vandeniui (100189)
eSpring™ Vandens valymo sistema su papildomu čiaupu filtruotam vandeniui (100189)
100189
1 vnt.
Turime sandėlyje Įprasta kaina: 1194,53 €
Jūsų kaina: 941,84 €

Vandens valymo sistema eSpring turi savo čiaupą filtruotam vandeniui. Sistema montuojama po kriaukle, o čiaupas – virš kriauklės arba šalia jos. Sistemos pajėgumas: filtruoja 3,4 l vandens per minutę. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm

Produkto kodas 100189 Pakuotė 1 vnt.

Vandens valymo sistema eSpring turi savo čiaupą filtruotam vandeniui. Sistema montuojama po kriaukle, o čiaupas – virš kriauklės arba šalia jos. Sistemos pajėgumas: filtruoja 3,4 l vandens per minutę. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm

Charakteristika

 •  eSpring ™ – pagal pardavimus pasaulyje pirmaujantis namų vandens valymo sistemų* prekės ženklas (*Remiantis tyrimų ir konsultavimų įmonės „Verify Markets“ atliktu tyrimu pagal 2012 m. pasaulinių pardavimų duomenis)
 • Trijų pakopų valymo sistema apima išbandytas ir pirmaujančias technologijas.
 •  Patentuotas* anglies bloko filtras surenka 300-500 kartų mažesnes kietąsias daleles nei žmogaus plaukas (*patentuotas Italijoje; pastaba: vidutinis žmogaus plauko storis yra nuo 60 iki 100 mikronų)
 • „Instant On“ technologija: UV lempa kasetės viduje įsijungia tik tada, kai įjungiate čiaupą, todėl vanduo teka šaltas, o ne įšilęs nuo UV šviesos.
 •  Pažangus, aptakus, vietą taupantis dizainas
 • Stebėjimo sistema padeda žinoti, kad anglies filtras ir UV lempa veikia ir kad atėjo laikas keisti kasmetinę kasetę.
 •  Papildomo čiaupo filtruotam vandeniui komplektas su prekės ženklo logotipu ant šono, išskirtinio stiliaus dizainas geriausioms šiuolaikinėms virtuvėms.
 •  Vamzdelio ilgis gali būti reguliuojamas pasirenkant Jums pageidaujamą ilgį
 • Komplektas gabenamas jau surinktas
 •  eSpring sistema veikia esant įprastam buitinio vandens slėgiui.
 • eSpring – pirmoji vandens valymo sistema, naudojanti indukcinį ryšį ir išmaniojo lusto technologiją
 •  eSpring ™ vandens valymo sistema turi patentuotą * eCoupled ™ belaidės jėgos technologiją, kuri elektros energiją perduoda oru, vandeniu ir plastikinėmis detalėmis nereikalaujant tiesioginio ryšio su elektros jungtimis norint palaikyti įrenginio UV lempos šviesą. (* Patentuota įvairiose Europos šalyse)
 •  eSpring išmanusis lustas belaidžiu ryšiu prijungtas prie atskirų kasečių leidžia ekranėlyje pamatyti prietaiso veikimo sąlygas ir gauti svarbią informaciją iš kiekvieno kasetės, pavyzdžiui, naudojimo laiką ir likusią energiją
 •  eSpring vandens valymo sistema turi daugiau nei 120 užpatentuotų arba svarstomų patentų, visame pasaulyje

ESPRING ™ VANDENS VALYMO SISTEMOS TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS:

· Korpuso aukštis: 327 mm (nominalus).

· Skersmuo: 178 mm (nominalus). Pagamintas iš tvirto, didelio veiksmingumo plastiko

  Elektros energijos tiekimas: 19V DC 3.16A

· Kasetė (modelis nr. 100186):presuotos anglies blokas su vidine UV lempa

· Medžiagos: visos sudrėkintos medžiagos atitinka JAV FDA reikalavimus perduodamų skysčių vartojimui žmonėms.

· Didžiausias darbinis slėgis: 860 kPa

· Mažiausias darbinis slėgis: 104 kPa

· Didžiausia darbinė temperatūra: 30 °C

· Mažiasia darbinė temperatūra: 4,4 °C

· Vardinio srauto tiekimas: 3,4 l per minutę esant 415 kPa vandens slėgiui su nauja kasete. (Tikrasis srautas tiesiogiai priklausys nuo vandens slėgio ir kasetės galiojimo laiko)

· Vardinė naudojimo trukmė: kasetė yra skirta tenkinti vidutinį šeimos valgio gaminimo ir geriamojo vandens poreikį vieneriems metams arba 5000 l (priklausomai nuo to, kuris bus priimtinesnis). PASTABA: tikrasis kasetės galiojimo terminas priklausys nuo naudojimo dažnumo ir tiekiamo vandens kokybės.

· Įrengimas: greita ir paprasta.

· Kasetės keitimas: Taip pat greitas ir nesudėtingas. Vartotojas gali keisti pats: nereikia vandens valymo sistemos prietaiso grąžinti į gamyklą norint pakeisti kasetę.

· Testavimas: sistema yra patikrinta ir patvirtinta Nacionalinio mokslinio fondo organizacijos (angl. National Science Foundation) ir Vandens kokybės asociacijos (angl. Water Quality Association) pagal NSF/ANSI standartus 42, 53 ir 55

Privalumai

  Gali sumažinti daugiau nei 160 teršalų rūšių, įskaitant daugiau kaip 145 teršalų, turinčių potencialią grėsmę sveikatai:

 • šviną ir gyvsidabrį
 • daleles tokio dydžio kaip 0,2 mikronos, įskaitant asbestą, nuosėdas, purvą ir odos daleles
 • 33 rūšis pesticidų ir pesticidų, esančių produktuose
 • 13 dezinfekcijų produktus
 • radono ir radono skilimo produktus geriamajame vandenyje
 • 9 farmacijos teršalus
 • 42 žinomas ir / arba įtariamas endokrininę sistemą ardančias medžiagas
 • galimai vėžį sukeliančių medžiagų (kancerogenų) pašalinimas, galinčių egzistuoti vandenyje

· Naikina nuo 99,99% bakterijų ir virusų, atsirandačių geriamajame vandenyje, ir sukeliančių ligas (įskaitant koliformines bakterijas, patogenines bakterijas, HPCs, poliomielito virusą, rotavirusą ir hepatitą A)

· Pagerina vandens skonį, kvapą ir skaidrumą.

· Filtro vanduo pagerina gėrimų skonį.

· Nepašalina naudingų mineralinių medžiagų, tokių kaip kalcis, magnis ar fluoridas

· Gerina vandens kokybę maisto ruošimui ir tiesioginiam šešių asmenų šeimos  vartojimui iki 1 metų arba 5000 litrų (1320 galonų) priklausomai nuo to, kuris bus priimtinesnis (filtro galiojimo terminas priklauso nuo filtro naudojimo dažnumo)

· Nepriekaištingas vardinio srauto tiekimas, užtikrinantis išvalyto vandens tiekimą 3,4 litrų per minutę greičiu

· Patogus, paprastas naudoti ir prižiūrėti

· Naudoja išskirtinę patentuotą technologiją*. (* Patentuota įvairiose Europos šalyse)

· Patogiai ir lengvai keičiama anglies / UV kasetė

· Kur kas patogiau ir pigiau nei vanduo buteliuose.

· Žymi laiką ir sunaudotų litrų kiekį ir taip suteikia vartotojui tikslią informacija apie filtro galiojimo laiką ir nebereikia dėl nieko rūpintis; po filtro pakeitimo sistema automatiškai atsinaujina

· Lengvai suprantamos piktogramos / grafika, apibūdinantys likusį filtro galiojimo laiką ir sistemos būseną

· Įrengimo lankstumas leidžia prietaisą įtaisyti Jums patogiausioje vietoje

Protingas

eSpring sistemos presuotos anglies filtras šalina daugiau kaip 140 potencialiai kenksmingų teršalų, tarp jų šviną, gyvsidabrį, pesticidus ir šalutinius dezinfekcijos proceso produktus, palikdamas vandenyje mineralus, svarbius sveikatai, tai yra kalcį, magnį ir kalį. Jis taip pat pagerina vandens iš čiaupo skonį ir kvapą.

Nesudėtingas

Elegantišką eSpring sistemą galima labai patogiai sumontuoti prie daugumos standartinių čiaupų. Sistema veikia esant įprastam vandens spaudimui, būdingam vandentiekio tinklui. Ji gali būti pastatoma ant virtuvinio stalviršio, nenaudojant specialių įrankių ir be santechnikų pagalbos. Ją taip pat galima įrengti po kriaukle.

Nesukeliantis problemų

Daugelyje sistemų filtrą reikia keisti kas mėnesį ar net dažniau. eSpring sistemos filtras gali perfiltruoti 5 tūkstančius litrų vandens, t.y. aprūpinti švariu vandeniu metus šešių asmenų šeimą. Taupus Kai paskaičiuosite, kiek pinigų išleidžiate kasmet vandeniui buteliuose, tai pamatysite, kad eSpring sistema padės Jums sutaupyti apčiuopiamas sumas.

Ekologiškas

Naudodami nešiojamuosius butelius, pagamintus iš medžiagų, į kurių sudėtį neįeina bisfenolas  A, Jūs galite imti su savimi išvalytą vandenį tiesiai iš čiaupo, kad ir kur Jūs vyktumėte. Tokiu būdu Jūs sumažinsite plastiko atliekų kiekį.

Sertifikuota Tarptautinėse organizacijose

Vandens kokybės asociacija (WQA – Water Quality Association) ir NSF International (National Sanitation Foundation International) patvirtina ir suteikia eSpring sistemai savo aukščiausius įvertinimus sveikatos ir saugaus taikymo kategorijose.

eSpring-vandens-valymo-sistemos-prietaisas-su-nukreipimo-rinkiniu-ir-5-metu-pratesta-garantija_large
Turime sandėlyje Įprasta kaina: 1194,53 €
Jūsų kaina: 941,84 €

Komentarai

2013-06-09 09:14 Modestas Grigaitis M.G.

Ar bandėt skaičiuoti, kiek kainuoja 1L vandens, išvalyto sistema eSpring? Darykim prielaidą, kad lygiai per metus išnaudojome lygiai 5000 L vandens. Keičiama eSpring sistemos kasetė (ją galima naudoti 1 metus) kainuoja 569,- Lt. Šią sumą padalinam iš 365 dienų. Taip pat ir metinį išvalyto vandens kiekį (5000 L) padaliname iš 365 dienų. Gauname, kad per dieną išnaudojame 13,7 L švaraus vandens, kuris kainuoja 1,55 Lt. Tokiu atveju (1,55 Lt/13,7 L) 1 L švaraus vandens kainuoja 11 centų. Šią kainą galime palyginti su vandens, perkamo parduotuvėje, kaina. 5L geriamo vandens parduotuvėje kainuoja 2,70 Lt. Šiuo atveju 1 L kaina yra (2,70 Lt/ 5 L) 54 centai. Prie šios sumos dar galime pridėti geriamo vandens gabenimą iš parduotuvės namo, nežinojimą, iš kur paimtą, kaip paruošta, kokiomis sąlygomis ir kiek laiko sandėliuotą vandenį įsigijome.