AMWAY produktai ir priemonės / Amway produktai / ARTISTRY™ odos priežiūra / ARTISTRY™ YOUTH XTEND serija / ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintas kremas (50 ml)(113808)   Spausdinimui

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintas kremas (50 ml) tik už 60,20 €

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintas kremas (50 ml)(113808)
113808
50 ml

Šiuo metu turima Kaina: 76,35 €
Jūsų kaina: 60,20 €

Prabangus drėkinamasis naktinis kremas, sudarytas iš itin drėkinančių sudedamųjų dalių, kurios išlygina ir atgaivina odą Jums miegant, o pabudus oda tampa pastebimai švelnesnė ir atrodo jaunesnė.

“ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pagerintas kremas veikia nakties metu ir padeda perprogramuoti Jūsų odos ateitį. Puikiai subalansuotas veiksmingų natūralių sudedamųjų dalių derinys ir perversmą moksle sukėlusi formulė atgaivina, drėkina ir stiprina odą per naktį. Koks rezultatas? Pabudus ryte oda atrodo ir yra švelnesnė, stangresnė bei jaunesnė.

Privalumai

  • Oda, kuri atrodo ir yra sveikesnė. Skatinama natūrali baltymų gamyba, todėl oda tampa ir atrodo sveikesnė.
  • Sumažėja smulkių raukšlelių ir raukšlių dėl kremo sudėtyje esančio mikro-X6 peptido, kuris skatina kolageno gamybą.
  • Sudrėkinta, atgaivinta oda. Natūralūs drėkinantys ingredientai suteikia odai švelnumo.
  • Ideali pradžia, atskleidžiant odos priežiūros privalumų pasaulį. Pagerintas kremas yra vienas veiksmingiausių novatoriškų “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” asortimento produktų.

Komponentai

“LifeSirt”, augalinis ekstraktas, sukurtas iš Viduržemio jūros mirtos lapų, 280 % pagerina ir paskatina natūralią odos baltymų gamybą. Šis odą stiprinantis poveikis papildytas drėkinamosiomis baltųjų putonių sėklų aliejaus ir nakvišų aliejaus savybėmis. Šie natūralūs privalumai suderinti su specialia veiksminga “Artistry” mikro-X6 peptido formule, kuri skatina kolageno veiklą bei padeda sumažinti pažeistos odos požymius.

Siūlomas naudojimo būdas

“ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pagerintas kremas idealiai tinka normaliai ir sausai bei sausai odai ir turi būti naudojamas, atliekant vakarinius odos priežiūros ritualus. Patepkite kremu pirštų galiukus ir tuomet švelniais judesiais nukreipdami į viršų tepkite veidą ir kaklą tol, kol kremas įsigers.

Siekdamos didžiausios naudos, naudokite kartu su “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” koncentruotu serumu, pagerintu paakių kremu ir apsauginiu kremu. Įrodyta, kad kartu naudojami šie produktai sumažina smulkių raukšlelių ir raukšlių vos per vieną savaitę.

Šiuo metu turima Kaina: 76,35 €
Jūsų kaina: 60,20 €

+370 610 34718