ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintas losjonas (50 ml) tik už 61,53 €

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintas losjonas (50 ml)(113804)
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Pagerintas losjonas (50 ml)(113804)
113804
50 ml
Turime sandėlyje Įprasta kaina: 78,04 €
Jūsų kaina: 61,53 €

Prabangus lengvas losjonas, kuris nakties metu išlaisvina natūralius jaunystės baltymus, todėl oda ilgiau išlieka gaivesnė.

Idealiai tinkantis mišriai arba riebiai odai, ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ pagerintas losjonas, yra lengvas losjonas, veikiantis per naktį ir perprogramuojantis odos ateitį, taip paskatindamas natūralią jaunystės baltymų gamybą ir sumažinantis smulkių raukšlelių bei raukšlių atsiradimą. Pagerintas losjonas visa tai atlieka ir tuo pačiu suteikia odai koncentruotą drėgmės dozę ir gaivesnę bei sveikesnę išvaizdą.

Privalumai

  • Mažiau atsirandančių smulkių raukšlelių ir raukšlių, dėlpadidėjusios kolageno veiklos bei jo vaidmens, atkuriant esamą žalą odai.
  • Jauniau atrodanti oda. Žymiai sustiprinama natūralių jaunystės baltymų gamyba, dėl to oda ilgiau išlieka sveika.
  • Labai veiksmingas, neriebus drėkinimas, dėlnatūralių, tačiau veiksmingų drėkinančių  medžiagų, kurios veikia nakties metu.
  • Greiti rezultatai. Kai naudojama kartu su “Power System”, vos po vienos nakties galima pastebėti, kad oda tapo švelnesnė, o po vienos savaitės – pastebimus atjaunėjusios odos požymius.

Komponentai

“LifeSirt”, augalinis ekstraktas, gaunamas iš Viduržemio jūros mirtos, 280 % paskatina ir pagerina natūralią baltymų gamybą, todėl oda tampa sveikesnė. Mokslo galia yra pasinaudojama “Artistry” forma – išskirtiniu Mikro-X6 peptidu, kuris atkuria pažeistą odą ir žymiai sumažina smulkių raukšlelių bei raukšlių atsiradimą.

Siūlomas naudojimo būdas

Kiekvieną vakarą įtrinkite veidą ir kaklą pagerintu losjonu, nukreipdami jį judesiais į viršų.

Siekdamos didžiausios naudos, naudokite vakare kartu su “Youth Xtend” koncentruotu serumu, ir pagerintu paakių kremu. Įrodyta, kad kartu naudojami šie produktai sumažina smulkių raukšlelių ir raukšlių atsiradimą.

Turime sandėlyje Įprasta kaina: 78,04 €
Jūsų kaina: 61,53 €