ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ “Power System” su losjonais (1 rinkinys) tik už 212,41 €

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ “Power System” su losjonais (1 rinkinys)(253579)
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ “Power System” su losjonais (1 rinkinys)(253579)
253579
1 rinkinys
Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 269,40 €
Jūsų kaina: 212,41 €

Vos vieną savaitę panaudojusios “Power System” – veiksmingą keturių pačių efektyviausių “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” asortimento produktų derinį, tame tarpe apsauginį losjoną, pagerintą losjoną, paakių kremą ir koncentruotą serumą, pastebėsite, kad oda atrodo žymiai jaunesnė.

“ARTISTRY” “YOUTH XTEND” “Power System” – tai anti-senėjimo revoliucija odos priežiūros srityje. Tų, kurios naudoja šį veiksmingą keturių labai efektyvių produktų derinį, oda pastebimai atjaunėja vos per vieną savaitę. Įrodyta, kad naudojant “Power System”, kuris yra optimalus odos maitinimo, drėkinimo bei apsaugos derinys, pasiekiami greiti rezultatai. Tos, kurioms reikia greitų rezultatų ir kurios stengiasi, kad jų oda būtų gražesnė, laikantis odos priežiūros režimo, “Power System” yra papildomas “privalomas turėti” gaminys.

Privalumai

Jauniau atrodanti oda. Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad 81 % moterų sutiko su teiginiu, kad “Power System” dėka oda atjaunėjo vos po vienos savaitės (pagrįsta klientų apklausos tyrimais).

·         Mažiau smulkių raukšlelių ir raukšlių. 78 % tyrime dalyvavusių moterų sakė, kad po vienos savaitės “Power System” naudojimo sumažėjo smulkių raukšlelių ir raukšlių (pagrįsta klientų apklausos tyrimais).

·         Švelnesnė oda. 96 % tyrime dalyvavusių moterų pastebėjo, kad vos po vienos savaitės “Power System” naudojimo oda tapo švelnesnė (pagrįsta klientų apklausos tyrimais).

·         Lengva drėkinamojo kremo formulė. Pagerintas losjonas ir apsauginis losjonas yra sukurti pagal specialią formulę, kad švelniai nuramintų ir sudrėkintų mišrią bei riebią odą.

Komponentai

“ARTISTRY” “YOUTH XTEND” “Power System” – tai tobula gamtos gėrybių ir mokslo galios harmonija. “ARTISTRY” giliai įsiskverbė į gamtos lobyną ir išsiaiškino labai veiksmingų, daug antioksidantų turinčių sudedamųjų dalių, tokių kaip afrikietiškas baobabo medis, vietinių vadinamas “Gyvybės medžiu”, bei “LifeSirt”, augalinis ekstraktas iš Viduržemio jūros mirtos augalo lapų, kuris 280 % paskatina ir suaktyvina natūralių odos baltymų gamybą, naudą. Šiuos vertingus augalų ekstraktus “ARTISTRY” papildo specialiais mikro-X6 peptidais – specialiai sukurta formule, kuri skatina kolageno veiklą ir atkuria pažeistą odą.

Siūlomas naudojimo būdas

Koncentruotas serumas – Serumu tolygiai padenkite visą veidą ir kaklą, tada įmasažuokite į odą į viršų nukreiptais judesiais. Naudokite ryte ir vakare.

Apsauginis losjonas – Pirštais švelniai ištepkite veidą ir kaklą kiekvieną rytą, po to, kai būsite panaudojusios koncentruotą serumą.

Pagerintas losjonas – Kiekvieną vakarą įtrinkite losjonu veidą ir kaklą į viršų nukreiptais judesiais.

Pagerintas paakių kremas – Bevardžiu pirštu švelniai užtepkite nedidelį kiekį kremo po akimis ir aplink jas. Naudokite ryte ir vakare po to, kai būsite pasitepusios serumu bei losjonu.

Preke nebeprekiaujama Įprasta kaina: 269,40 €
Jūsų kaina: 212,41 €